Het Laatste Nieuws

Halloweenfeest

de leukste halloween activiteiten met kinderen en volwassenen wordt georganiseerd op 24 oktober. lekker griieezeeeeelen maar wel een spannend spooky feest. durf jij het aan? je kunt je laten tatoeëren met vleermuizen, pompoen, heksen,  enzovoort. ben jij een heks of een zombie? griezel mee op dit spookachtige halloweenfeest bij speeltuin vereniging crooswijk. ben jij niet bang van griezelige verhalen over spoken? durf je het aan om heksendrankjes te drinken en warme pompoensoep met spinnenpootjes te eten? verkleden en inschrijven is een must, ook voor de volwassenen! de speeltuin wordt overgenomen door heksen en zombies. wij starten om 17.00 – 18.30 uur voor kinderen van 5 tot 7 jaar, kinderen van 8 tot 10 jaar vanaf 17.30 – 19.30 uur, kinderen van 9 tot 12 jaar van 18.00 – 20.00 uur. je krijgt van ons een persoonlijke uitnodiging 2 -3 weken van tevoren. 

prijzen: kinderen van 5 – 8 jaar 10,00 euro     kinderen van 9 – 12 jaar 12,50 euro     volwassenen – 12,50 euro. 

wij vieren vader klarendag “speeltuin dag” 

aanstaande zaterdag met diverse activiteiten voor kinderen van 4 – 12 jaar. wij gaan open om 12.00 uur en starten de activiteiten om 13.00 uur tot 16.00 uur. toegang is gratis. 

– 20 juni 2020

Vingerverven Zomerschilderij - Glittertattoos - Sieraden maken - Ballonnen vouwen - Pannenkoeken versieren

AGENDA:

zaterdag, 20 juni – vader klarendag viering van 12.30-16.00 uur met leuke activiteiten voor kinderen met de schmink prinses. Toegang is gratis !

woensdag, 24 juni – mini-disco en ballonfiguurtjes voor alle kinderen van 14.00 – 16.00 uur met clown kim.

woensdag, 22 juli – zomeropening activiteiten voor jong en oud van 12.00 -17.00 uur.

zaterdag, 24 oktober – halloweenfeest. meer info later.

woensdag, 28 oktober – 88-jarig bestaan van de vereniging, meer info later. toegang is gratis.


Paasbrunch, 22 April 2019

Het Laatste Nieuws
 • Kerstbrunch 2018

  Kerstbrunch 2018

  Geen Reacties
 • Sinterklaasfeest

  Sinterklaasfeest

  Geen Reacties
  Sinterklaasfeest voor onze leden Onze leden hebben genoten van de Sinterklaasviering afgelopen woensdag, 28 november. Bij het organiseren van een sinterklaasviering komt een hoop kijken. Niet alleen het huren van een Sint en Piet, ook …Read More »
 • Halloweenfeest

  Halloweenfeest

  Geen Reacties
  Halloween feest In samenwerking met 4 Sweet Entertainment Vorige Volgende decoratie Afgelopen zaterdag, 20 oktober, wordt dit griezelfeest weer gevierd voor de leden en niet leden in de Speeltuin Vereniging Crooswijk. Er waren ongeveer 30 …Read More »
 • Heropening Speeltuin Vereniging Crooswijk

  Heropening Speeltuin Vereniging Crooswijk

  Geen Reacties
  Feestelijke Heropening Speeltuin Vereniging Crooswijk OP WOENSDAG 20 JUNI 2018 WERD SPEELTUIN CROOSWIJK FEESTELIJK HEROPEND. KINDEREN MET HUN (GROOT)OUDERS WAREN VAN HARTE WELKOM. GRATIS TOEGANG! De afgelopen maanden werd de speeltuin opnieuw ingericht, met nieuwe …Read More »
 • Website onderhoud

  Website onderhoud

  Geen Reacties
  Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Wij proberen onze website zo goed mogelijk te onderhouden om onze bezoekers tevreden te houden en voor de veiligheid van onze website.Read More »