Het Laatste Nieuws

Paasbrunch, 22 April 2019

Het Laatste Nieuws
 • Kerstbrunch 2018

  Kerstbrunch 2018

  No Comments
 • Sinterklaasfeest

  Sinterklaasfeest

  No Comments
  Sinterklaasfeest voor onze leden Onze leden hebben genoten van de Sinterklaasviering afgelopen woensdag, 28 november. Bij het organiseren van een sinterklaasviering komt een hoop kijken. Niet alleen het huren van een Sint en Piet, ook …Read More »
 • Halloweenfeest

  Halloweenfeest

  No Comments
  Halloween feest In samenwerking met 4 Sweet Entertainment Vorige Volgende decoratie Afgelopen zaterdag, 20 oktober, wordt dit griezelfeest weer gevierd voor de leden en niet leden in de Speeltuin Vereniging Crooswijk. Er waren ongeveer 30 …Read More »
 • Heropening Speeltuin Vereniging Crooswijk

  Heropening Speeltuin Vereniging Crooswijk

  No Comments
  Feestelijke Heropening Speeltuin Vereniging Crooswijk OP WOENSDAG 20 JUNI 2018 WERD SPEELTUIN CROOSWIJK FEESTELIJK HEROPEND. KINDEREN MET HUN (GROOT)OUDERS WAREN VAN HARTE WELKOM. GRATIS TOEGANG! De afgelopen maanden werd de speeltuin opnieuw ingericht, met nieuwe …Read More »
 • Website onderhoud

  Website onderhoud

  No Comments
  Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Wij proberen onze website zo goed mogelijk te onderhouden om onze bezoekers tevreden te houden en voor de veiligheid van onze website.Read More »