Avond4daagse in Crooswijk 2021 gezellig wandelen in Crooswijk - Kralingse Bos

De 75ste Avond4daagse wordt in Crooswijk georganiseerd van 31 Mei t/m 3 Juni 2021.
Bij online Voor-inschrijvingen begint op 15 Maart en sluit tot 30 Mei.
Herinnering: Een ieder die de Avond4daagse met goed gevolgd volbrengt ontvangen voor de 1e tot en met 10e keer uitlopen, een nieuwe medaille van de KWBN. Vanaf de 11e keer gelden nog het oude avond4daagsekruis of cijfertje in kleur gelakt.
Ook dit jaar roepen wij op om als wandelorganisatie weer speciale aandacht te schenken aan het schoonhouden van de routes. Want een Avond4daagse moet natuurlijk een schoon feestje zijn. Wat kun je zoal doen om te zorgen voor een schone Avond4daagse? AFVALZAKJE : symbool voor schone routes. 
het inschrijfgeld bedraagt 5,00 euro per deelnemer met medaille en 2,00 per begeleider zonder medaille.
voor-inschrijvingen tot 30 mei
je loopt toch ook mee
SVC A4D

Avond4daagse 2021
31 Mei tot 3 Juni
per persoon met medaille - 5,00 euro
begeleider zonder medaille - 2,00 euro